SON DURUMUNUZU

GENEL SAĞLIK SİSTEMİ 'NDEN

SORGULAYIN


Hakkımızda

www.gssborcusorgulama.com sitemiz kullanıcıların genel sağlık sigortası ile ilgili elde etmek istedikleri tüm bilgileri sosyal güvenlik uzmanları yardımı ile yansıtmaktadır. Sitemiz bir grup gönüllü tarafından oluşturulmuş olup özellikle genel sağlık sigortası prim hesaplama ve gss borç sorgulama ekranları gerçeğe çok yakın bilgiler vermektedir. Çalışmadığınız ve bu süre içerisinde ödemediğiniz gss prim borçları bu yazılım aracılığı ile net olarak öğrenilebilmektedir. Burada yatırmadığınız toplam gün sayısını doğru olarak sisteme girmeniz gerekir.  

Gssborcusorgulama.com olarak Bugüne kadar ki hizmetlerimizde çalışma hayatına yönelik detayları sunmaya çalıştık pratiğe yönelik, doğrudan hedefe yönelen ve hükümet politikası gereği uygulanmaya konulan sistem ile ilgili nitelikli bilgileri sıcağı sıcağına sizlere yansıtmaya çalıştık. Bundan sonraki amacımız da aynı idealle sizlere nitelikli hizmetler verebilmektir.

Sadece yurt içerisindeki vatandaşlarımız için değil Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın da Genel sağlık sigortası hizmetleri, Sosyal Güvenlik ile ilgili hakları ile ilgili tüm detayları ‘’güvenilir’’ bir şekilde yansıtmaya çalışacağız.

Sitemiz Üzerinden Yapılan Sorgulamalar

Öncelikle gssborcusorgulama.com sitesinin hiçbir resmi kurum ile bağlantısının olmadığını belirtmek isteriz. Tamamen sistem hakkında bilgi vermek ve nitelikli sorgulamalar yapabilmek adına kâr amacı gütmeden kurulan bir oluşumdur. Sitemiz üzerinden şifresiz olarak

---- GSS Prim Gün Sayısı Sorgulama

---- GSS Borç Sorgulama yapılabilmektedir.

Şifresiz yani diğer bir ifade ile e devlet girişi olmadan tc olmadan yapılan bu sorgulamalar sisteme doğru bilgiler girilmesi ile birlikte en doğru sonucu vermektedir. Tc bilginizi de sisteme girmeden sorgulama yapmanız kişisel bilgi güvenliği açısından son derece önemli bir uygulamadır.

Gssborcusorgulama.com Olarak Değerlerimiz!!!

---- Herhangi bir kâr amacı olmadan tamamen vatandaşların bilgi almasını sağlarız.

----  Uzmana sor kısmında soracağınız sorulara uzmanlarımız net cevaplar verir ve sizleri bilgilendirir.

---- Sitemiz bilgi amaçı bir site olduğu için herşey şeffaf ve olağan süreçte devam eder.

---- Kesinlikle hiçbir kullanıcımızın güvenliğini riske atmayız. Sitemizde hiçbir suret ile log tutulmaz.

---- Kullanıcılarımızın gizliliğine fazlasıyla özen gösterilir. 3. Şahıslar tarafından bilgi talep edilse bile sizin izniniz olmadan bu bilgiler verilmez.

---- Doğruluğuna inanmadığımız ve kanıtlanmayan hiçbir bilgi gssborcusorgulama sitemizde yayımlanmaz. Bu sebeple sitemiz içeriklerinden emin olabilir ve buna göre hareket edebilirsiniz.