SON DURUMUNUZU

GENEL SAĞLIK SİSTEMİ 'NDEN

SORGULAYIN


Gizlilik Politikamız

www.gssborcusorgulama.com kâr amacı gütmeden hizmet veren bir yapıdır. Sitemizde gezen kullanıcıların güvenilir bir şekilde sorgulama yapması ve içerikleri incelemesi için tüm önlemler alınmıştır. Sitemiz genel olarak tüm ayrıntıları ile virüs taramasından geçirilmiş olup tamamen kullanıcının faydasına hizmetlerini sürdürmektedir.

Sitemiz Veri Kaydı Yapmaz

Gssborcusorgulama sitemiz kişisel bilgileri hiçbir şekilde kayıt altına almaz İp adreslerinizde yaptığınız gezinti sonrası kayıtlar silinerek sistemden atılır. Sorgulamalarda da kişisel bilgilerin sisteme girilmesi kesinlikle talep edilmez. Bu yönü ile sitemizde güvenilir bir şekilde gezinti yapabilirsiniz.

Sitemizdeki Adsense Reklamları

Gssborcusorgulama.com sitemizin anasayfa ve iç sayfalarında Goole Adsense reklamları bulunmaktadır. Reklamların gösteriminin sitemiz ile hiçbir ilgili bulunmaz bu durum sizlerin web tarayıcılarında yapılan gezintiler ile bağlantılı olarak reklama yansıtılmaktadır.

Yönlendirme Linkleri

Web sitemiz kullanıcıların sağlıklı ve resmi bilgilere ulaşabilmesi adına bazı sorgulama ve içeriklerinde devlet sitelerine yönlendirme yapmaktadır. Bu yönlendirmeler güvenilir devlet sitelerine olduğu için herhangi bir risk teşkil etmeyecektir.

Gssborcusorgulama.com İçeriklerinin Kullanımı

www.gssborcusorgulama.com  sitemizin içeriklerinin her biri İstanbul 2. Noterinden onay aldıktan sonra yayımlanmaktadır. İçeriklerimizin asıl amacı kullanıcılarımıza sağlıklı bilgiler sunmaktır. Sitemizde yayımlanan içeriklerin hiç bir kamu kurum ve kuruluşuyla ilgisi bulunmaz. Sayfamız üzerinden yapılan paylaşımlar ve sorgulama hizmetleri bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz içerisindeki her türlü konunun, sorgulama sayfasının izinsiz olarak ya da kaynak gösterilmeden yayımlanması halinde avukatlarımızca gerekli hukuksal işlem yapılacaktı.

Sitemizin İletişim Bilgileri

www.gssborcusorgulama.com sitesi ile ilgili her türlü reklam verme, soru, görüş, öneri ve düşüncelerinizi bize facebook iletişim sayfamızdan iletebilirsiniz. Bizlere gönderilen iletiler kısa süre içerisinde cevaplandırılarak sizlere iletilecektir. 

Yetkili Kişi: Halil Mungan