Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz

Genel Sağlık Sigortası prim gün sayısı sorgulama sayfasını kullanarak çalışmış olduğunuz gün sayılarına göre toplamda ne kadar priminizin olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu modül çalışanların tahmini prim hesaplamasını gerçekleştirmektedir. Yani çalışanlar toplamda ne kadar çalıştıklarını e devlet hizmet dökümü çıktısı alabilecekleri https://www.turkiye.gov.tr/4a-hizmet-dokumu ekranından öğrenebilmektedirler. 

GSS Toplam Prim Öğrenme Formu Nasıl Çalışır?

Tahmini prim detaylarına ulaşma formu son derece basit bir mantık ile çalışmaktadır. İşe başlama tarihi ve şuan içerisinde bulunduğumuz günün tarihini sisteme giriyoruz. En alt kısımdaki çalışılmayan gün ekranına ise çeşitli sebeplerle işten çıkmış veya primleri yatırılmamış gün bilgisi girilmektedir. Bu şekilde form gerekli hesaplamaları yaparak gss prim sayınızın bilgisini sonuç ekranından sizlere iletmektedir. 

Prim Sayısı İle Hangi Bilgilere Ulaşabiliriz?

Formu kullanarak öğreneceğiniz tahmini gün sayınız ile;

---- Şimdiye kadar toplamda ne kadar prim ödemişsiniz,
---- Kademeli emeklilik yasasına göre ne kadar daha prim yatırırsanız emekli olabilirsiniz,
---- Çalışmadığınız gün sayısına göre ödenmesi gereken prim tutarları ne kadardır?

gibi bilgilere ulaşmış olacaksınız. Eğer resmi olarak ödediğiniz prim sayılarını öğrenmek istiyorsanız türkiye gov tr yani e devlet girişi yaparak muhakkak hizmet dökümü çıktısı almalısınız. Bunun dışında internette gün sayılarını öğrenebileceğiniz mecralar bulunmamaktadır. 

E Devlet Şifrem Yoksa Ne Yapacağım?

Resmi GSS prim öğrenme detaylarına ulaşabilmek için E Devlet girişi yapmanız gerekmektedir. Ancak giriş şifreniz yok ise en yakın PTT şubelerine giderek 4 tl karşılığında ilk giriş şifrenizi temin edebilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra kendiniz belirleyebilir ve değiştirebilirsiniz. 

E DEVLET ÜZERİNDEN PRİM SAYISI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ!!!  

Gssborcusorgulama.com’a HOŞGELDİNİZ!

GSS BİLGİ ÖĞRENME EKRANI!

GSS sorgulama ekranımız üzerinden E-Devlet şifresi olmadan GSS Prim borçlarınızı öğrenebilir ve Genel Sağlık Sigortası gün sayısına göre hesaplama yapabilirsiniz. Bunun için TC bilgisine gerek yoktur. Çalışmadığınız sürelere göre otomatik prim sayısına göre modül hesaplama yapacaktır. GSS Sistemine yönelik sorularınızı da Uzmana Sor kısmından uzmanlarımıza iletebilirsiniz.

GSS BİLGİ ÖĞRENME

GSS borç sorgulama yapmak için sigorta başlangıç tarihi, işten çıkış tarihi ve toplamda yatmamış olan prim gün sayısını sisteme girerek sorgulama yapabilirsiniz.

GSS Sorgulama Uzmana Sor